Група Нафтогаз відкоригувала умови участі в проекті підвищення видобутку газу

Група Нафтогаз відкоригувала умови участі в проекті підвищення видобутку газу Група Нафтогаз змінює умови участі компаній в проекті комплексного підвищення видобутку газу (PEC – production enhancement contract).

Про це йдеться в повідомленні розміщеному на сайті «Укргазвидобування».

"Укргазвидобування" внесла зміни у запропоновані умови співпраці за результатами зустрічей із потенційними партнерами та консультацій із зовнішніми галузевими експертами.

Проект складається з двох етапів – попередньої кваліфікації та тендера між кваліфікованими учасниками. У рамках нового підходу змінилися критерії попередньої кваліфікації учасників, кількість кластерів родовищ і терміни реалізації проекту. З новими умовами проекту та критеріями відповідності контрагентів можна ознайомитися в кінці повідомлення. Умови та участі та терміни розміщені на сайті УГВ.

«Мета проекту PEC – залучити досвідченого оператора, який має новітні технології та готовий здійснити інвестиції, до збільшення видобутку та зменшення операційних витрат на наших родовищах. Вони все ще мають значний потенціал, але, порівняно з іншими активами в нашому портфелі, є менш пріоритетними з точки зору розподілення ресурсів УГВ. Це дасть змогу УГВ спрямувати власні людські ресурси та капітал на інші важливі проекти», — зазначив Андрій Фаворов, директор дивізіону Інтегрований газ. Нагадаємо, УГВ запросило нафтогазові компанії до співпраці та надання зворотного зв’язку щодо участі в проекті зі збільшення видобутку газу.

Товариство запропонувало співробітництво нафтогазовим компаніям, які володіють сучасними технологіями з інтенсифікації видобутку, шляхом укладання РЕС – контрактів щодо інтенсифікації видобутку з групи родовищ. Наявні родовища УГВ оцінили за основними показниками (сучасний обсяг видобутку, підтверджені запаси, глибини, IRR-буріння, співвідношення видобутку/запасів, запаси рідких вуглеводнів тощо) та за допомогою статистичних методів розподілили на більш-менш однорідні кластери, серед яких було обрано ті, які можуть бути цікавими для співпраці як для Укргазвидобування, так і для ринку.
 

12:05 / 15 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події