Грецька компанія Flow готова вкласти більше € 1 млн в нафтогазові ділянки України

Flow Energy&Environmental Operations S.A. зацікавилась нафтогазовими ділянками, які виставлені на електронний аукціон, який відбудеться 18 червня 2019р.

Про це йдеться у повідомлені Голови Державної служби геології та надр Олега Кирилюка.

Грецька організація відвідала Укрдержгеонадра для ознайомлення з первинною та вторинною геоінформацією 5-ти ділянок з покладами вуглеводнів, в фізичній data-room. Наразі, компанією активно вивчаються матеріали для прийняття остаточного рішення по участі в аукціоні.

Участь іноземних компаній в онлайн торгах на будь-яку корисну копалину в Україні поки що є не висока. Але Служба активно працює над збільшенням нових іноземних інвесторів.

«Зміни в сфері надрокористування України є відчутними для іноземних інвесторів, тож незважаючи, на те, що статки компанії Flow Energy&Environmental Operations S.A. є не великі, ми маємо намір взяти участь в найближчому аукціоні, де нас цікавлять 5 нафтогазоносних ділянок, загальною вартістю більше €1 млн. Сподіваюсь, що це тільки початок, і ми будемо активними учасникками українського енергетичного ринку» - заявила в ході зустрічі, Президент та Голова ради директорiв Тереза Фокiанi.

Як повідомлялось вище, що 18 червня Державна служба геології та надр України проведе через систему ProZorro.Продажі черговий електронний аукціон, на який виставлено 9 ділянок з покладами вуглеводнів загальною початковою вартістю до 100 млн грн. Дані арен розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис кв. км., а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років.

Нагадаємо, 6 березня Державна служба геології та надр України провела перші онлайн-аукціони з продажу ліцензії на розвідку та видобування нафти й газу на майданчику «ProZorro.Продажі».

Раніше Кабінет Міністрів України затвердив Постанову «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів» . Згідно з документом, проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюється виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вищезазначеною постановою.

За час дії Постанови Держгеонадра продали 16 спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів на 380 млн грн.

12:45 / 12 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події