Говорити про готовність до нового ринку е/е на фоні існуючих проблем нелогічно – «Енергоринок»

Запуск нової моделі ринку електроенергії, який згідно закону має відбутися 1 липня 2019р, на сьогодні стикнувся з рядом невирішених проблем, наявність яких не дозволяє зробити висновок про готовність учасників до нових правил гри. Таку думку під час конференції Європейської бізнес-асоціації про нову модель ринку озвучив директор ДП «Енергоринок» Юрій Гнатюк.

«Нелогічно в умовах проговорення проблем і не отримання на них відповідей, сказати, що ми готові. Це просто нелогічно», - сказав він.

За словами Гнатюка, невирішеною досі залишається проблема значної заборгованості між учасниками ринку, вирішення якої мало бути запропоноване у відповідному законопроекті, проте він так і не був поданий на розгляд парламенту.

«Я був би готовий відкритися і все для цього зробив, але, оцінивши ризики, які можуть виникнути, принаймні я б задумався… Я за ринок, але можна зробити новий ринок і в майбутньому ділитися позитивним досвідом, а можна скомпрометувати ідею ринкових відносин на першому її етапі», - вважає Гнатюк.

Також він додав, що ДП «Енергоринок» за той короткий період, що залишився, прикладе максимум зусиль для запуску ринку в цілому та налагодження роботи програмного забезпечення зокрема. «Що буде залежати від «Енергоринок» ми все зробимо», - наголосив директор підприємства.

15:57 / 21 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події