Гошовського звільнили з посади директора УкрДГРІ

Гошовського звільнили з посади директора УкрДГРІ Директора Українського державного геологорозвідувального інституту (УкрДГРІ) Сергія Гошовського звільнили на підставі посадових зловживань та корупції. Наказ про звільнення підписав керівник Державної служби геології та надр України (Держгеонадр) Роман Опімах.

За повідомленням Державної аудиторської служби України (Держадудитслужба), під керівництвом Сергія Гошовського УкрДГРІ систематично занижував початкову вартість нафтогазоносних ліцензійних ділянок.

За висновками проведеного фінансового аудиту діяльності УкрДГРІ за 2018р, Держаудитслужба виявила, що у результаті систематичного заниження УкрДГРІ, початкової вартості спецдозволів вуглеводневої групи, які надалі Держгеонадра видавала надрокористувачам, державний бюджет недоотримав понад 105 млн грн збору.

Також аудитори зазначають, що УкрДГРІ під керівництвом Гошовського надавав майно суб‘єктам господарювання у приховану оренду, через що державний бюджет недоотримав понад 425 тис грн. Оскільки колишній директор УкрДГРІ відмовився забезпечити огляд споруд і приміщень, щоб спростувати порушення, Держаудитслужба оприлюднила детальний звіт фінансового аудиту діяльності УкрДГРІ та рекомендувала достроково розірвати контракт з директором Сергієм Гошовським.

Довідка ExPro:

Гошовський Сергій Володимирович — український вчений, організатор та керівник підприємств в галузі геологічних, геофізичних та екологічних досліджень, технологій інтенсифікації видобутку нафти й газу. В 2005 - 2010 рр Сергій Гошовський очолював УкрДГРІ. У 2010 - 2011 рр – був заступником Міністра охорони навколишнього природного середовища України Миколи Злочевського. А в 2011р — повертається на посаду директора УкрДГРІ.

УкрДГРІ - науково-дослідницький комплекс, органом управління якого є Державна служба геології та надр України (Держгеорнадра), здійснює науково-методичне забезпечення та супроводження геологорозвідувальних робіт (ГРР) на всі корисні копалини. В УкрДГРІ окрім традиційного напрямку - нафтогазової геології та геофізики, виконуються ще й роботи з наукового супроводження ГРР на рудні та нерудні корисні копалини, вугілля, підземні води, а також наукового супроводження регіональних геологорозвідувальних робіт, проводяться дослідження з розробки технологій збагачування мінеральної сировини, геолого-економічні та еколого-геологічні дослідження тощо.

14:55 / 24 березня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події