«Горизонти» запустили в роботу нову бурову установку «Dragon 1000»

ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» успішно запустила в роботу мобільну бурову установку «Dragon 1000». Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці компанії «Західнадрасервіс» 10 жовтня 2019р.

Даний комплект бурового обладнання призначений для буріння свердловин глибиною до 4000 м буровим інструментом діаметром 114 мм. Роботи плануються проводити як і для групи компаній «Західнадрасервіс», так і для зовнішнього замовника.

«Наш парк бурового обладнання поповнився надійним помічником на шляху здобуття Україною енергонезалежності» - повіомляють у буровій компанії «Горизонти».

Не зайвим буде згадати, нещодавно компанія «Горизонти» укомплектувала свій власний сервісний цех, виробничо-технологічною базою для обслуговування та ремонту телесистем і гвинтових вибійних двигунів(ГВД) - перший на Західній Україні.

Довідка Expro:

ТОВ «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) найбільша приватна газовидобувна компанія Західної України. Разом з іншими афілійованими компаніями («Нордік», «Горизонти», «Прикарпатська енергетична компанія» та «Геологічне бюро «Львів») у липні 2019р місячний видобуток природного газу склав 12,8 млн куб м, а річний видобуток природного газу у 2018р склав 102,5 млн куб м.

ТОВ «Бурова компанія Горизонти» - бурова компанія, яка оперує самохідними буровими установками: IDECO SBS DIR-806, станком Cardwell 200C, «Dragon 1000», та установкою для капітального ремонту свердловин А-50. Бурові установки укомплектовані системою очистки розчину MiSWACO, 2-ма комплектами сертифікованого противикидного обладнання, електростанціями різних потужностей від 30 до 400 кВт.

Також в складі компанії є тампонажне управління, яке надає послуги по цементажу нафто-газових свердловин та послуги зі зберігання тампонажного цементу. В компанії є свій будівельно-монтажний підрозділ по підготовці площадки під буріння, з відповідною будівельною технікою. Буровий верстат Cardwell 200C, укомплектований верхнім приводом.

 

15:49 / 10 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події