«Горизонти» відремонтували 4 свердловини УГВ новою колтюбінговою установкою

ТОВ «Західнадрасервіс» в особі ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» успішно стартувала в наданні сервісних послуг з колтюбінгу.

Нещодавно компанія укомплектувала свій арсенал для проведення колтюбінгових операцій наступним обладнанням:

▪ Колтюбінгова установка МК30Т;

▪ Азотна установка А100;

▪ Насосна установка.

У відділі колтюбінгових операцій компанії, відмітили що в червні та на початку липня було проведено комплекс відповідних операцій на 4 свердловинах АТ «Украгазвидобування» у Львівській обл.

Нагадаємо, що ТОВ «БК «Горизонти» 19 березня отримали перемогу в одному з 8 лотів тендеру «Укргазвидобування» на роботи з капітального ремонту нафтових і газових свердловин на родовищах АТ «Укргазвидобування» сторонніми організаціями за допомогою комплексу колтюбінгового та азотно-компресорного обладнання.

Довідка Expro:

ТОВ «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) найбільша приватна газовидобувна компанія Західної України. Разом з іншими афілійованими компаніями («Нордік», «Горизонти», «Прикарпатська енергетична компанія» та «Геологічне бюро «Львів») у червні 2019р добовий видобуток природного газу складає 466 тис куб м.Видобуток природного газу у 2018р склав 102,5 млн куб м.

ТОВ «Бурова компанія Горизонти» - бурова компанія, яка оперує самохідними буровими установками: IDECO SBS DIR-806, вантажопідйомністю 160 т, виробництво Австрія; станком Cardwell 200C, виробництво США, вантажопідйомністю 125 т; та установкою для капітального ремонту свердловин А-50 вантажопідйомністю 50 т. Бурові установки укомплектовані системою очистки розчину MiSWACO, 2-ма комплектами сертифікованого противикидного обладнання, електростанціями різних потужностей від 30 до 400 кВт.

Також в складі компанії є тампонажне управління, яке надає послуги по цементажу нафто-газових свердловин та послуги зі зберігання тампонажного цементу. В компанії є свій будівельно-монтажний підрозділ по підготовці площадки під буріння, з відповідною будівельною технікою. Буровий верстат Cardwell 200C, укомплектований верхнім приводом.

14:41 / 10 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події