«Горизонти» укомплектували перший сервісний цех на Західній Україні

ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» укомплектувало свій сервісний цех, виробничо-технологічною базою для обслуговування та ремонту телесистем і гвинтових вибійних двигунів(ГВД). А також була придбана лабораторія для сервісного обслуговування телесистеми на об’єкті замовника.

Нагадаємо, що сервісний цех з ремонту та обслуговування бурового обладнання компанії «Горизонти» - перший і єдиний на Західній Україні.

Крім того «Бурова компанія «Горизонти» створила відділ похило-скерованого буріння та надає повний спектр робіт з буріння та відновлення свердловин. Компанія володіє сучасним обладнанням та інструментом для буріння похило-скерованих свердловин в секціях діаметром від 311,1 мм до 120,1 мм.

До складу відділу входить висококваліфікований персонал з досвідом роботи в провідних міжнародних компаніях.

Відповідно до повідомлення компанії, в арсенал технологічного цеху входить наступне обладнання:

  • Обладнання для похило-скерованого буріння:

1. Телеметрична система DrillTek – канадського виробництва, з наявними типорозмірами немагнітних обважнених бурильних труб (НОБТ) та коротких НОБТ: 3 ½ (88,9 мм); 4 ¾ (120,7 мм); 6 ¾ (171,5 мм); 8 (203 мм).

2. Гвинтові вибійні двигуни DYNOMAX – з маслонаповненою шпиндельною секцією наступних типорозмірів:

• 3 ¾ (95 мм) з конфігурацією 7/8, 2.3;

• 5 “ (127 мм) з конфігурацією 7/8, 3.8 з твердою резиною;

• 6 ¾” (171,5 мм) з конфігурацією 7/8, 5.0 з твердою резиною;

3. Гвинтові вибійні двигуни DYNOMAX – з відкритою шпиндельною секцією наступних типорозмірів: 8  (203 мм) з конфігурацією 6/7, 5.0

4. Ліцензійне програмне забезпечення – KellyDown™ для проектування профілю свердловини та гідравлічного розрахунку.

5. Немагнітні КЛС розміром 5 7/8” (149,2 мм) та 8 ¼ “ (209,5 мм).

  • Обладнання для промірювання траєкторії стовбуру свердловини:
  1. 1. Гіроскопічний інклінометр Gyrotracer HTHP зовнішнім діаметром 50 мм з максимальною робочою температурою 205 °С та максимальним робочим тиском 1500 атм (можливість орієнтування віпстоків і надання сервісу вирізання «вікон» в обсадних колонах);
  2. 2. Автономна лебідка(Slickline unit) вибухозахищеного виконання з довжиною дроту 7500 м;
  3. 3. Лубрикатор з механічним превентором робочим тиском до 35 МПа;
  4. 4. Вантажний автомобіль MAN підвищеної прохідності з маніпулятором для доставки обладнання та встановлення лубрикатора на фонтанній арматурі;
  5. 5. Циркуляційний перехідних для спуску інклінометра в свердловину з зенітним кутом більше 60 градусів; Укомплектована виробничо-технологічна база для обслуговування та ремонту телесистем та ГВД. Придбана польова лабораторія для сервісного обслуговування телесистеми на об’єкті замовника.

Довідка Expro:

ТОВ «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) найбільша приватна газовидобувна компанія Західної України. Разом з іншими афілійованими компаніями («Нордік», «Горизонти», «Прикарпатська енергетична компанія» та «Геологічне бюро «Львів») у липні 2019р місячний видобуток природного газу склав 12,8 млн куб м , а річний видобуток природного газу у 2018р склав 102,5 млн куб м.

ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» - бурова компанія, яка оперує самохідними буровими установками: IDECO SBS DIR-806, вантажопідйомністю 160 т, виробництво Австрія; станком Cardwell 200C, виробництво США, вантажопідйомністю 125 т; та установкою для капітального ремонту свердловин А-50 вантажопідйомністю 50 т. Бурові установки укомплектовані системою очистки розчину MiSWACO, 2-ма комплектами сертифікованого противикидного обладнання, електростанціями різних потужностей від 30 до 400 кВт.

Також в складі компанії є тампонажне управління, яке надає послуги по цементажу нафто-газових свердловин та послуги зі зберігання тампонажного цементу. В компанії є свій будівельно-монтажний підрозділ по підготовці площадки під буріння, з відповідною будівельною технікою. Буровий верстат Cardwell 200C, укомплектований верхнім приводом.

16:00 / 9 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події