Голова НКРЕКП очікує на призначення президентом тимчасових членів регулятора

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко очікує, що президент України Володимир Зеленський скористається своїм законним правом та призначить двох тимчасових членів регулятора після того, як 8 жовтня про свій намір залишити комісію заявили два її діючі члени. Про це 9 жовтня повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на слова Кривенко.

«Ухвалення будь-яких рішень залежить від того, чи буде у комісії кворум ... Законом передбачена можливість тимчасово, на три місяці, без конкурсу призначити членів комісії. Я сподіваюся, цей процес не буде затягнутий, враховуючи ті надважливі питання, які сьогодні потребують вирішення ... Ми очікуємо відповідних рішень від президента України», - сказала вона.

Як повідомляв ExPro, 8 жовтня про свій намір залишити склад НКРЕКП заявили члени регулятора Олександр Формагей та Євген Магльований.

Довідка ExPro, на сьогодні в комісії працюють 5 із 7 членів, відсутність двох знижує число членів комісії до трьох та позбавляє кворуму голосів для прийняття будь-якого рішення НКРЕКП. Згідно закону, у разі неправомочності регулятора президент України призначає членів комісії у кількості, що дорівнює кількості вакантних посад, до дня призначення членів регулятора, обраних за результатами відкритого конкурсного відбору, але не більш як на три місяці.

16:34 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події