Голова ФДМУ повідомив про мінування, пов’язує такі дії із зміною керівництва «Центренерго»

Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко 25 травня повідомив, що фонд отримав повідомлення про замінування його будівлі, такі дії зловмисників він пов’язує з тим, що сьогодні мали розглядатися питання про зміну керівництва державної компанії ПАТ «Центренерго».

Про це Сенниченко повідомив на своїй Facebook-сторінці.

«Доповідаю - Фонд знову заміновано!.. Очевидно, така активна терористична діяльність пов'язана з «Центренерго» і процесом по зміні його керівництва, який мав сьогодні пройти», - написав він.

Голова фонду також зазначив, що повідомлення про замінування отримав Шостий Апеляційний суд, який сьогодні розглядав питання про скасування ухвали, яка блокувала зміну топ-менеджменту «Центренерго».

«Вдячний суддям Апеляційного суду, які продовжили діяльність після необхідних протитерористичних заходів. Суд оперативно продовжив роботу і прийняв довгоочікуване рішення. Скасовано ухвалу, якою було заблоковано призначення нового директора «Центренерго». Тероризм не спрацював», - написав Сенниченко.

За його словами, Фонд держмайна продовжить боротися за захист державного майна.

13:24 / 25 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події