Глобальний попит на LNG до 2040р збільшиться вдвічі – прогноз Shell

Глобальний попит на LNG до 2040р, як очікується, збільшиться вдвічі - до 700 млн т, при цьому газ продовжуватиме відігравати ключову роль в низьковуглецевій енергосистемі, йдеться в щорічному огляді ринку Royal Dutch Shell.

За даними огляду, світовий попит на LNG 2019р зріс на 12,5% (40 млн т) - до 359 млн т. Минулого року було інвестовано у створення рекордної кількості потужності зрідження газу у 71 млн т.

Очікується, що Азія залишиться домінуючим споживачем у наступні десятиліття, більше половини приросту попиту припаде на Південну та Південно-Східну Азію. Китай торік збільшив імпорт LNG на 14% у результатів заходів щодо поліпшення якості повітря. Імпорт LNG також зростав у Бангладеш, Індії та Пакистані.

Імпорт LNG у Європу торік збільшився на 74%, оскільки газ був більш конкурентоспроможним для спалювання, ніж вугілля в енергетичній галузі, говориться в огляді Shell. Ціни на LNG у світі знизилися до рекордно низьких показників цієї зими, оскільки м'яка погода та спалах коронавірусу в Китаї знизили попит на тлі великої пропозиції. Разом з тим, ситуація незабаром зміниться, вважають у нафтогазовій компанії.

«Хоча сьогодні ми спостерігаємо слабкі ринкові умови через рекордні нові пропозиції, дві послідовні м'які зими та коронавірусну ситуацію, ми очікуємо, що рівновага повернеться», - заявив директор компанії Shell Маартен Вецелаар. Це буде «спричинене поєднанням тривалого зростання попиту та скороченням нових пропозицій до середини 2020-х», - сказав він.

13:12 / 20 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події