ГК «Нафтогаз України» збільшила ціну на газ для побутових споживачів на 9% у серпні

ТОВ «ГК «Нафтогаз України» у серпні збільшила ціну на природний газ для побутових споживачів компанії на 9% - до 3 240 грн/тис куб м (з ПДВ) без урахування вартості розподілу (доставки). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дана ціна вказана для тарифу «Місячний» - першого та поки єдиного тарифу компанії. Всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає післяоплату за спожитий газ.

Також компанія звертає увагу на можливість зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт сплачуватиме за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання.

«Ціна газу зросла на 0,27 грн/куб м через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду», - пояснюють зростання цін у компанії.

Як повідомляло ExPro, Міненерго обрало ГК «Нафтогаз України» постачальником останньої надії на ринку газу.

11:09 / 5 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події