«Геосинтез Інженіринг» надає сервіс бурових розчинів в черговій свердловині з АВПТ

ТОВ «Геосинтез Інженірінг» нещодавно розпочало роботи з надання сервісу бурових розчинів, при бурінні похило-скерованої свердловини з аномально високим пластовими тисками (АВПТ) проектною глибиною 5445 м, повідомляють на сайті компанії.

При розкритті продуктивних горизонтів передбачається використання інвертного емульсійного бурового розчину «Witer - II» густиною 1900 кг/куб м. Термін буріння свердловини – 166 діб. Температура на глибині 5445 м – 158 ˚С.

За повідомленням, замовником робіт виступив «ДТЕК Нафтогаз».

Довідка ExPro:

ТОВ «Геосинтез Інженірінг» (керівник: Іван Полетучій, засновники: Іван Полетучій , Юрій Лубан, Сергій Лубан) - єдине підприємство в Україні, що не відтворює імпортні промивальні рідини, а розробляє та використовує в практичній роботі власні рецептури, та спеціалізується на розробці, впровадженні, сервісному супроводі бурових розчинів та спеціальних рідин для капітального ремонту і закінчування свердловин.

13:19 / 29 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події