«Георозвідка» проведе перші сейсмічні дослідження на Колодницькому родовищі

ТОВ «Георозвідка» закінчила випробування сейсмічного обладнання та готується до польових робіт на Колодницькому родовищі у Львівській області. Про це EXPRO повідомили в компанії.

«Цього року «Георозвідка» планує зробити 300 км 2D сейсмічних досліджень на площах «Західнадрасервіс», - сказав директор «Георозвідка» Степан Козицький.

ТОВ «Георозвідка» була створена в 2009р, як інжинірингова компанія та здійснювала підготовку та розробку проектів для будівництва нафтогазових об’єктів.

Сьогодні «Георозвідка» вперше приступить до виконання сейсморозвідочних робіт. Обладнання компанії включає: 2000 активних сейсмічних каналів, 5 вібраторів, бурові станки для буріння шурфів під вибухові роботи для сейсміки тощо. «Георозвідка» може проводити 2D/3D дослідження.

Колодницьке газове родовище розташоване в Стрийському районі Львівської області. Родивище відкрите у 2016р. Видобуток здійснює ПП «Нордік» (входить в групу компаній «Західнадрасервіс»).

13:15 / 25 березня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події