Геоінформ оприлюднив 4300 протоколів ДКЗ

Державний інформаційний геологічний фонд України за підтримки Держгеонадр продовжує оприлюднення протоколів державної комісії по запасам (ДКЗ), яка розпочалася з квітня 2020р на офіційному веб-сайті підприємства. Про це повідомляє пресслужба відомства.

За повідомленням, у відкритий доступ виклали 4262 документи. Оприлюднення протоколів відбувається у рамках політики відкритих дверей у сфері надрокористування, проголошеної Урядом. У Держгеонадрах вважають, що це дозволить врегулювати взаємодію між власниками, розпорядниками геолого-фізичних досліджень та юридичними особами, які займаються видобуванням корисних копалин та дослідженням надр. І переконують: лібералізація доступу до геологічної інформації матиме позитивний ефект для залучення інвестицій у розробку надр України.

«Спрощення доступу до геологічної інформації є важливою умовою покращення інвестиційного клімату та відновлення довіри до Державної геологічної служби, — прокоментував її очільник Роман Опімах. — Ми даємо можливість суб‘єкту ринку оцінити якість наявної геологічної інформації по об‘єктах, скористатися нею і прийняти інвестиційне рішення. Що простішим буде для інвестора процес прийняття такого рішення, що легшим та прозорішим буде доступ до результатів геолого-фізичних досліджень, — то більше інвесторів ми зможемо залучити в українське видобування».

17:38 / 25 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події