«Геологічні Системи» проведе інженерні науково-технічні дослідження для УТГ за 13 млн грн

ТОВ «Геологічні Системи» отримала перемогу в тендері АТ «Укртрансгаз» в особі філії «Оператор газосховищ України» на замовлення науково-технічних послуг в галузі інженерії, а саме, проведення газогеохімічних та гідрогеологічних досліджень на підземних сховищах газу (ПСГ) вартістю 13,2 млн грн. Строки виконання послуг: 12 серпня 2019 – 1 липня 2021р.

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 8 серпня, в системі публічних закупівель Prozorro.

В аукціоні, який пройшов 5 сепрня 2019р брали участь наступні компанії:

Учасник аукціону Остаточна пропозиція

ТОВ «Геологічні Системи»

13 261 805*
Дочірнє підприємство Національної Акціонерної Компанії «Надра України» «Український Геологічний Науково-Виробничий Центр» 13 365 000
* - переможець  

Згідно технічного завдання, основною метою та призначення закупівлі є:

 • Отримання вихідних даних та показників щодо визначення міри забруднення підземних та ґрунтових вод вуглеводневими газами;
 • Оцінка загазованості при поверхневих ґрунтів довкілля свердловин;
 • Оцінка герметичності резервуарів газу (ПСГ), забезпечення та створення екологічно безпечних умов їх експлуатації.

Надання послуг з проведення газогеохімічних та гідрогеологічних досліджень планують проводити на наступних обєктах:

 • Угерське підземне сховище газу
 • Більче-Волицько-Угерське підземне сховище газу
 • Опарське підземне сховище газу
 • Дашавське підземне сховище газу
 • Богородчанське підземне сховище газу
 • Пролетарське підземне сховище газу
 • Кегичівське підземне сховище газу
 • Краснопопівське підземне сховище газу
 • Солохівське підземне сховище газу
 • Олишівське підземне сховище газу
 • Червонопартизанське підземне сховище газу

Довідка Expro:

ТОВ «Геологічні Системи» (керівник: Павло Федосєєв, засновники: Евген Іванов 80% , Павло Федосєєв 20%)  - компанія, яка надає інжинірингові послуги в сфері геології, гідрогеології, екології та інших супутніх сферах.

В арсенал послуг компанії входять: екологічний моніторинг підприємства; моделювання підземних резервуарів вуглеводнів; підрахунок запасів корисних копалин; геодезія та землеустрій; лабораторні дослідження; розвідка і впровадження АСУ ТП. Також компанія володіє міжнародними сертифікатами: ISO 9001, ISO 14001. Лабораторія досліджень об'єктів навколишнього середовища має сертифікат відповідності ISO 10012.

17:00 / 9 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події