«Газпром» заповнив газом обидві гілки «Турецького потоку»

ПАТ «Газпром» 19 листопада заповнило газом обидві гілки «Турецького потоку» і завершує пусконалагоджувальні роботи, про це повідомляє прес-служба компанії.

"В даний час заповнені газом обидві гілки, починаючи від берегових об'єктів близько Анапи до приймального термінала, розташованого біля населеного пункту Киїкей на узбережжі Туреччини", - йдеться в повідомленні.

Компанія також повідомляє, що КС «Русская» і ділянка берегового примикання в Росії готові до початку експлуатації, одночасно завершуються пусконалагоджувальні роботи на приймальному терміналі в Туреччині.

Запуск газопроводу «Турецький потік» заплановано до кінця 2019р.

Довідка ExPro

«Турецький потік» - це міжнародний проект газопроводу, який планується прокласти по дну Чорного моря з Анапського району Росії до Туреччини. Далі на кордоні Туреччини та Греції передбачається будівництво газового хаба, через який газ прямуватиме до Європи. Для будівництва газопроводу на території Росії передбачається використання раніше побудованої інфраструктури для закритого «Південного потоку».

10:31 / 20 листопада, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події