Газовидобувні компанії повинні продовжувати роботу в умовах запровадження надзвичайного стану - АГКУ

Газовидобувні компанії закликають Президента України, Уряд і Парламент включити об'єкти з видобування нафти і газу до об’єктів критичної інфраструктури, та надати можливість газовидобувним компаніям і їх підрядникам безперебійно продовжувати роботу, в разі запровадження надзвичайного стану в країні. Про це заявила пресслужба Асоціації газовидобувних компаній України (АГКУ).

В АГКУ відзначили, попри підтримку зусилля Президента України, Уряду та Парламенту щодо всебічного захисту українців під час поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19), компанії Асоціації продовжують виконувати свої обов’язки перед державою та населенням: здійснюють видобуток природного газу, виплачують заробітні плати своїм працівникам та сплачують податки, в тому числі, рентну плату за користування надрами.

В Асоціації зазначають, видобування газу є складним та безперервним процесом, який передбачає використання різноманітного технологічного обладнання, залучення низки сервісних компаній в якості підрядників для здійснення окремих функцій під час даного процесу, ремонту обладнання та внутрішнього контролю за ним. Заборона переміщення транспорту та можливість здійснювати контроль за видобувними процесами, матимуть негативні наслідки, які впливатимуть не лише на економіку України, а й можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, наголошуть в пресслужбі Асоціації.

Також в АГКУ застерігають, що часткова або повна зупинка видобутку природного газу та припинення постачання його в ГТС може призвести до перебоїв із газопостачанням для населення та на підприємства, зменшить податкові відрахування від газовидобувних компаній до державного та місцевих бюджетів, залишить без роботи тисячі українців. Крім того, консервація газових свердловин у випадку необхідності зупинення газовидобувної діяльності в країні призведе до того, що їх відновлення до попередніх показників, з технічних причин, буде неможливим.

10:03 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події