Газорозподільні компанії погасять 420 млн грн боргів перед Оператором ГТС до початку опалювального сезону

Газорозподільні компанії погасять 420 млн грн боргів перед Оператором Газотранспортної системи до початку опалювального сезону.

Про це в інтерв'ю агентству ICIS заявив директор РГК Олег Никоноров За його словами вирівнювання тарифів на розподіл з 1 липня до економічно обґрунтованого рівня дозволить врегулювати проблему боргів перед Оператором ГТС.

«Оператору ГТС направлені графіки погашення заборгованості за надані послуги балансування в першій половині січня 2020 року», - сказав Олег Никоноров.

На 1 травня заборгованість газорозподільних компаній під брендом РГК за послуги балансування становить 420 млн грн. Як відомо, НКРЕКП затвердила на 2020р двоетапну модель вирівнювання тарифів на розподіл газу.

Його занижений рівень на перше півріччя дозволив пом'якшити фінансове навантаження на домогосподарства в зимові місяці. Однак його рівень покривав не більше 70% собівартості послуг з розподілу газу, що призвело до збитків газорозподільних компаній. За січень-квітень 2020 року збитки газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК склали 1,2 млрд грн.

Другий етап діючої моделі - вирівнювання тарифу до економічно обґрунтованого рівня почне діяти з 1 липня 2020 року.

За словами Никонорова, це дозволить профінансувати поточну діяльність операторів ГРМ, розрахуватися по заборгованості перед Оператором ГТС і вивести компанію до рівня беззбитковості.

16:35 / 22 травня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події