«Гарпок» пропонує встановити ціну електроенергії на ВДР на 5% більше від ціни РДН

ДП «Гарантований покупець» пропонує встановити ціну електроенергії на внутрішньодобовому ринку не менше 105% від ціни на ринку «на добу наперед» РДН, а також запровадити для нього окремий коефіцієнт небалансу – не менше 95% від РДН.

Про це 17 вересня повідомив директор підприємства Костянтин Петриковець під час 11-го Енергетичного дня, який провело Європейсько-Українське енергетичне агентство.

«Одним із дуже серйозних питань, яке покращить ситуацію на ринках, особливо на РДН – це є встановлення мінімальної ціни на внутрішньодобовому ринку, яка має перевищувати рівень ціни на ринку «на добу наперед». Це дозволить збільшити обсяг попиту на РДН і стабілізувати ціну. Також ми пропонуємо застосувати окремий коефіцієнт для «Гарантованого покупця» в частині визначення небалансів»,- сказав директор «Гарантованого покупця».

За його словами, це призведе до того, що у інших гравців на ринку не буде зацікавленості попадати на балансуючий ринок. Адже, така формула призведе до значного зменшення ціни продажу для інших учасників крім «Гарпока», і до значного зниження в частині покупки небалансів «Гарантованого покупця».

«Наші пропозиції ми направили і до Міністерства енергетики, і до Кабінету міністрів, і до НКРЕКП, та маємо надію що за результатами розгляду, все таки будуть прийнятті відповідні заходи», - повідомив Петриковець.

11:20 / 18 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події