«Гарантований покупець» працює над питанням сертифікації «зеленої» електроенергії

ДП «Гарантований покупець» разом з Державним агентством енергоефективності та енергозбереження опрацьовують питання надання покупцям «зеленої» електроенергії сертифікатів, які будуть підтверджувати походження обсягів придбаної електроенергії із відновлюваних джерел. Про це 19 жовтня в коментарі для агентства ExPro повідомив прес-центр держпідприємства.

«Наразі питання сертифікатів походження не вирішено остаточно. Ми активно рухаємося у цьому напрямку разом з Держенергоефективності та вже маємо декілька проміжних рішень», - йдеться у повідомленні.

Також представники «Гарантованого покупця» зазначили, що неврегульованість питання видачі сертифікатів походження не має гальмувати процес продажу «зеленої» електроенергії.

«Пілотний аукціон з продажу електроенергії з ВДЕ засвідчив високу зацікавленість ринку до нашого продукту, а також готовність конкурувати за «зелену» електроенергію. Маємо надію, що з сертифікатами походження ціна на чисту електроенергію зросте», - додали в прес-центрі.

Як повідомляло агентство ExPro, 5 жовтня «Гарантований покупець» вперше провів аукціон з продажу «зеленої» електроенергії. Торги пройшли результативно (було продано 99% виставленого обсягу за цінами, які перевищували стартові значення на 35-53%) 9-тьом компаніям, включаючи трейдерів, кінцевих споживачів та НЕК «Укренерго». 15 та 16 жовтня пройшли наступні аукціони, на яких були продані значні обсяги «зеленої» електроенергії за цінами, що на 30-40% перевищували стартові показники.

12:05 / 19 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події