«Гарантований покупець» планує виплатити 2,1 млрд грн альтернативній генерації за серпень

ДП «Гарантований покупець» має намір виплатити 2,1 млрд грн виробникам з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) за вироблену електроенергію в серпні 2019р, повідомляють на сайті «Гарантованого покупця».

На сайті зазначається, що «Гарантований покупець» та НЕК «Укренерго» підписали акти щодо вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії за серпень 2019 р.

За розрахунками, вартість послуги «Гарантованого покупця» у серпні 2019р – 2,1 млрд грн.

Держпідприємство підготувало необхідний пакет документів та 11 вересня надало розрахунки на затвердження до НКРЕКП.

Як повідомляв ExPro, ДП «Гарантований покупець» сплатило 3 млрд грн виробникам з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) за електроенергію, вироблену в липні 2019р.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

15:54 / 11 вересня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події