«Гарантований покупець» має можливості для забезпечення свого фінстановища та виконання ПСО – «Енергоатом»

ДП «Гарантований покупець» має всі законодавчі можливості для покриття власних збитків для виконання ПСО на ринку електроенергії, навіть на фоні нещодавнього обмеження продажу йому атомної генерації. Таку позицію ДП «НАЕК «Енергоатом» 17 лютого опублікувала прес-служба компанії.

«Діюче законодавство надає «Гарантованому покупцю» усі необхідні важелі для виконання спецобов’язків, зокрема, право на звернення до регулятора із сумою компенсаційного платежу, який розрахований з урахуванням усіх витрат, передбачених законодавством», - йдеться у повідомленні.

В «Енергоатомі» зазначили, що для відновлення рівня продажу електроенергії, яку виробляє атомна компанія (з 60% до 85% від обсягу виробітку), «Гарантований покупець» має розрахуватися з боргами.

Згідно інформації прес-служби «Енергоатома», в договорі між генеруючою компанією та «Гарантованим покупцем» передбачено право «Енергоатома» на тимчасове призупинення продажу (відпуску) електроенергії у разі, якщо «Гарантований покупець» порушив строк оплати будь-якого платежу за договором, а також при наявності заборгованості.

Як повідомляло агентство ExPro, через борги з боку «Гарантованого покупця» атомна компанія в лютому зменшила обсяг відпуску електроенергії для потреб ПСО з 85% до 65% від обсягу виробітку. Генеруюча компанія заявила, що готова зняти обмеження після погашення боргів. 14 лютого прес-центр «Гарантованого покупця» заявив, що таке обмеження призведе до дестабілізації ринку, накопичення штрафних санкцій та поставить під загрозу виконання ПСО.

14:48 / 17 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події