«Гарантований покупець» боргує ВДЕ та державній генерації - 34 млрд грн

ДП «Гарантований покупець» боргує виробникам електроенергії з відновлюваних джерел та державним НАЕК «Енергоатом» і ПрАТ «Укргідроенерго» - більше 34 млрд грн. 

Про це 23 грудня повідомив директор підприємства Костянтин Петриковець, у ході Energy Security Forum, організованого Energy Club.

«На сьогодні наш борг, перед нашими контрагентами перевищує 34 млрд грн», - повідомив Петриковець.

Директор «Гарантованого покупця» також озвучив, що до підприємства висунуто більше 100 судових позовів, з них 3 від «Енергоатома» інші від виробників за «зеленим» тарифом.

В свою чергу, директор з управління ОЕС України - головний диспетчер НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко у ході дискусії повідомив, що системний оператор має борги перед «Гарантованим покупцем» приблизно 32 млрд :

«Які не мають джерела покриття на поточний момент. І без вирішення питання цих боргів, я думаю наша система не буде стабільною і надійною найближчим часом», - зауважив Зайченко.

14:16 / 23 грудня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події