Французька компанія ENGIE вперше поставить газ для «Оператора ГТС України»

Французька компанія ENGIE перемогла в аукціоні ТОВ «Оператора ГТС України» на поставку 20 млн куб м газу за ціною 4 070 грн/тис куб м (з ПДВ) до 31 серпня 2020р на умовах подекадної оплати. Інформація щодо закупівлі опублікована на Prozorro.

Очікувана вартість тендеру перед початком аукціону складала €2,64 млн (з ПДВ). Окрім компанії ENGIE, в аукціоні також брала участь німецька компанія RWE Supply and Trading GmbH. Після проведення торгів та протоколу розкриття, перемогу здобуло ENGIE з найменшою пропозицією €2,53 млн (з ПДВ).

Варто відзначити, що ENGIE є однією з 5 європейських компаній які фінансують будівництво «Північного потоку-2». До цього списку також входить австрійська компанія OMV, британсько-голландська Shell, та німецькі компанії Wintershall та Uniper.

За даними ExPro, у 2020р ENGIE продала на кордоні з Україною майже 70 млн куб м природного газу, більшу частину якого (59 млн куб м) купила дочірня компанія ТОВ «Енжі Енерджи Менеджмент Юкрейн» та 11 млн куб м – НАК «Нафтогаз України».

ENGIE - французька енергетично-газова компанія, яка здійснює діяльність в області генерації, передачі і постачання електроенергії, видобутку, транспортування і постачання природного газу, а також в області альтернативних джерел енергії.

15:58 / 11 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події