Філія «Оператор ринку» розпочне 15 січня тестові операції з купівлі-продажу електроенергії

Філія «Оператор ринку» ДП «Енергоринок» розпочне завтра 15 січня здійснювати тестові операції з купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на новому програмному комплексі. Про це йдеться в повідомленні на сайті «Енергоринку».

«На виконання Закону України «Про ринок електричної енергії»... філія «Оператор ринку» ДП «Енергоринок» з 15 січня 2019р розпочинає здійснення тестових операцій з купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на новому програмному комплексі оператора ринку XMtrade/PXS», - йдеться в повідомленні. 

Також зазначено, що програмне забезпеченння було розробленомо словацькою компанією SFERA.

Як зазначалося раніше, в першій половині 2019р «Енергоринок» буде залишатися єдиним продавцем електроенергії в оптовому ринку. Всі постачальники мають купувати електроенергію в цього держпідприємства для забезпечення потреб своїх клієнтів. З 1 липня 2019р має запрацювати повномасштабний ринок, коли постачальники або споживачі зможуть укладати двосторонні контракти з генеруючими компаніями.

В кінці 2017р ДП "Енергоринок" створило нову філію "Оператор ринку", яка в подальшому повина забезпечити функціонування і організацію купівлі-продажу електроенергії на ринку "на добу вперед" та внутрішньодобовому ринку. Надалі філія повинна стати  акціонерним товариством, 100% акцій якого належатимуть державі без можливості його приватизації.

10:38 / 14 січня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події