ФДМУ змінив керівництво «Центренерго» та заявив про повернення компанії під контроль держави

Фонд державного майна України змінив генерального директора ПАТ «Центренерго» Володимира Потапенко на Олександра Корчинського та заявив про повернення державної генеруючої компанії під контроль держави. Про це 29 травня на своїй Facebook-сторінці повідомив голова фонду Дмитро Сенниченко. «Сьогодні ми повернули під контроль держави «Центренерго».

Незважаючи на весь спротив: судовий тролінг, неодноразове мінування будівлі Фонду держмайна, тиск на Наглядову раду «Центренерго». Ми зробили висновки після минулої невдалої спроби призначити нового керівника компанії, і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збір наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника «Центренерго» Олександра Корчинського», - написав він.

За словами Сенниченка, попереднє керівництво «Центренерго» приховувало від акціонера дані аудиту, тому першим завданням нового керівника буде виявити всіх «хто перейшов на темну сторону сили».

«Все це ми робимо для того, щоб «Центренерго» перетворилося з чорної діри українського бюджету, де зникли близько 100 млрд грн з 2004р, на двері до економічного розвитку та інвестицій», - зазначив голова фонду.

Як повідомляло агентство ExPro, 25 травня Сенниченко повідомив, що ФДМУ отримав повідомлення про замінування його будівлі, такі дії зловмисників він пов’язав з тим, що в цей день мали розглядатися питання про зміну керівництва «Центренерго». Таке ж повідомлення отримав Шостий Апеляційний суд, який розглядав ухвалу, яка блокувала призначення нового керівництва. Незважаючи на таку протидію, суд прийняв рішення, яке розблокувало процес зміни керівництва.

В ЗМІ неодноразово публікувалася інформація про дії «Центренерго» на користь бізнесу Ігоря Коломойського, а саме закупівля вугілля та продаж електроенергії.

16:54 / 29 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події