ФДМУ планує здійснити приватизацію «Центренерго» до кінця року

Фонд державного майна України планує здійснити приватизацію вертикально інтегрованої компанії на основі ПАТ «Центренерго» та державних шахт до кінця 2021р.

Про це під час прес-конференції ФДМУ 26 лютого повідомив заступник Голови Фонду Денис Кудін.

«Найбільш перспективні шахти рішенням Уряду будуть приєднані до «Центренерго», так буде створена вертикально інтегрована компанія, і вже ця компанія стане об’єктом приватизації. Ми розраховуємо, що приватизація може відбутися до кінця поточного року», - сказав Кудін.

Також, Кудін зазначив, що на сьогодні створена Комісія, яка здійснює аналіз всіх 33-ох шахт у державній власності. Наприкінці березня вона має надати Фонду держмайна перелік «перспективних шахт».

Голова ФДМУ Дмитро Сенниченко наголосив на тому, що Фонд розраховує на те, що Верховна Рада відновить можливість проведення аукціонів великої приватизації.

Як повідомляло агентство ExPro, Кабмін 26 лютого призначив Юрія Власенка виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ «Центренерго». До призначення Власенко з 2011 по 2014 роки був членом НКРЕКП.

13:50 / 1 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події