"Фасад-Сервіс" побудує для "УкрНДІгаз" керносховище за 100 млн грн

Приватне ідприємство «Фасад-Сервіс» здобуло перемогу в тендері ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії «УкрНДІгаз» на будівництво «Виробничо-лабораторного корпусу по дослідженню та зберіганню керна» за адресою: м. Харків пр. Гагаріна, 127 «під ключ» вартістю 100 млн грн (з НДС). Про це йдеться у повідомленні "Укргазвидобування", яке опубліковане 5 грудня в системі публічних закупівель Prozorro. 

Строк виконання робіт запланований на період з 24 грудня 2018р – 31 серпня 2019р.

В аукціоні, що відбувся 16 липня 2018р, брали участь 2 компанії ТОВ «Фірма «Колоріт-Строй» та ПП «Фасад-Сервіс». Остання перемогла з ціновою пропозицією нижчою на 2 млн грн.

Нагадаємо, що тендер був оголошений 25 жовтня з очікуваною вартістю 102 млн грн. На передодні цього на конференції в рамках виставки «НАФТА та ГАЗ»  керівництво АТ «Укргазвидобування» анонсувало, що дане керносховище повинно бути найбільшим та найсучаснішим в східній Європі, по типу Хьюстонського.

Довідка ExPro:

ПП «Фасад-Сервіс» (керівник та засновник: Ковтун Назар), виконує широкий спектр будівельних робіт , основний вид діяльності будівництво житлових і нежитлових будівель. Для компанії, яка є переможцем 90 державних закупівель на суму 480 млн грн  вищезгаданий тендер є найбільшим на всю історію участі у торгах.

 

 

15:40 / 5 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події