"Фасад-Сервіс" побудує для "УкрНДІгаз" керносховище за 100 млн грн

Приватне ідприємство «Фасад-Сервіс» здобуло перемогу в тендері ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії «УкрНДІгаз» на будівництво «Виробничо-лабораторного корпусу по дослідженню та зберіганню керна» за адресою: м. Харків пр. Гагаріна, 127 «під ключ» вартістю 100 млн грн (з НДС). Про це йдеться у повідомленні "Укргазвидобування", яке опубліковане 5 грудня в системі публічних закупівель Prozorro. 

Строк виконання робіт запланований на період з 24 грудня 2018р – 31 серпня 2019р.

В аукціоні, що відбувся 16 липня 2018р, брали участь 2 компанії ТОВ «Фірма «Колоріт-Строй» та ПП «Фасад-Сервіс». Остання перемогла з ціновою пропозицією нижчою на 2 млн грн.

Нагадаємо, що тендер був оголошений 25 жовтня з очікуваною вартістю 102 млн грн. На передодні цього на конференції в рамках виставки «НАФТА та ГАЗ»  керівництво АТ «Укргазвидобування» анонсувало, що дане керносховище повинно бути найбільшим та найсучаснішим в східній Європі, по типу Хьюстонського.

Довідка ExPro:

ПП «Фасад-Сервіс» (керівник та засновник: Ковтун Назар), виконує широкий спектр будівельних робіт , основний вид діяльності будівництво житлових і нежитлових будівель. Для компанії, яка є переможцем 90 державних закупівель на суму 480 млн грн  вищезгаданий тендер є найбільшим на всю історію участі у торгах.

 

 

15:40 / 5 грудня, 2018