«ЕРУ» придбала компанію, що має дозвіл на видобуток вуглеводнів на Біблівській площі на Львівщині

Керуючі партнери групи компаній «Енергетичні ресурси України» Ярослав Мудрий та Дейл Перрі 4 грудня 2019р зареєстровані кінцевими бенефіціарними власниками відповідно 51% та 49% ТОВ «Карпатська індустріальна група 2014» (смт Рожнятів, Івано-Франківська область), яка 2015р отримала дозвіл на геологічне вивчення з подальшим видобутком нафти і газу на Біблівської площі у Мостиському та Старосамбірському районах Львівської області.

Про це свідчать дані з єдиного реєстру юросіб. Мудрий також призначений директором «Карпатської індустріальної групи 2014».

ТзОВ «Бурпроект» 2018р розробило проект пошукового буріння на Библівській площі на буріння 4 пошукових свердловин глибиною від 3150 м до 4000 м.

За повідомленням «ЕРУ», «Польська нафтогазова компанія» (PGNiG) та з ERU Management Services (американська материнська компанія групи «ЕРУ») 9 грудня 2019р підписали угоду про спільну діяльність з розвідки та видобутку вуглеводнів за ліцензією на ділянці, яка розташована у Львівській області біля кордону з Польщею. Угода передбачає буріння розвідувальної свердловини глибиною 2500 м та проведення геофізичних досліджень для проектування точок наступних свердловин.

Як повідомило ExPro джерело, ознайомлене з подробицями угоди, польські партнери мають намір пробурити близько 60-ти свердловин з боку Польщі.

Довідка ExPro

На початку 2018р PGNiG повідомила, що виявила в околицях Перемишля (7 км від кордону України, межує зі Старосамбірським районом Львівської області) на глибині понад 2 тис м нові поклади газу. Сировина, яку видобувають у цьому родовищі, має дуже високу якість - вміст метану у ній складає 98-99%. На сьогодні видобуток газу на Перемишльському родовищі становить 0,48 млрд куб м на рік, але в 1971р він сягав 3,7 млрд куб м. Згідно з офіційними документами, запаси родовища налічували близько 74 млрд кубометрів природного газу, з яких 65 млрд вже видобуто.

Однак, після останніх геофізичних досліджень та повторного аналізу раніше зібраних даних, PGNiG очікує, що Перемишльське родовище може містити додаткових 20 млрд куб м газу. Ці припущення були підтверджені новими розвідувальними свердловинами та реконструкцією старих свердловин, здійсненими PGNiG за останні 3 роки.

PGNiG та ERU займаються експортом природного газу в Україну з 2016р. Компанії також спільно постачали газ для потреб української газотранспортної системи та державного підприємства «Укртрансгаз». У серпні 2019р PGNiG придбала американський LNG для ERU, який після регазифікації був проданий ERU для розміщення в українських ПСГ.

Одним з попередніх власників ТОВ «Карпатська індустріальна група 2014» є ТОВ «Стар Енерджи Юкрейн», яким до осені 2019р володів та керував радник радник голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

11:06 / 10 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події