ERU Group отримала ліцензію на торгівлю електроенергією в Чехії

Компанія ERU Europe, яка входить до складу ERU Group, отримала ліцензію на торгівлю і постачання електроенергії в Чехії. Про це 18 січня повідомив прес-центр групи.

«Група ЕРУ впевнено розширяє свою присутність на європейському енергоринку. ЕРУ Європа (європейська дочірня компанія Групи ЕРУ) отримала Ліцензію на постачання та торгівлю електроенергією в Чехії», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляло ExPro, восени 2020р ERU Europe отримала ліцензію на постачання електроенергії у Австрії та Словаччині. В середині грудня група отримала ліцензію на торгівлю природним газом на ринку е/е Австрії.

12:05 / 18 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події