Енергозабезпечення державних вугільних шахт обмежене до мінімального рівня – ДП «РЕМ»

Державна розподільча компанія «Регіональні електричні мережі», яка забезпечує розподіл електроенергії, для державних вугледобувних шахт обмежила їх енергозабезпечення до мінімально можливого рівня у зв’язку з відсутністю оплати за надані послуги. Про це під час сьогоднішнього засідання НКРЕКП під час затвердження інвестиційної програми компанії на 2019р повідомив представник ДП «РЕМ» (прізвище уточняється).

«Ми на сьогодні вимушені забезпечити водовідведення та вентиляцію прохідок, що стосується державних вугледобувних шахт, але вони повністю обмежені у видачі вугілля, у профілакторії і таке інше… По їх (шахт – ред.) заявкам ми подаємо їм електроенергію, щоб вони могли розвантажити підземні складські приміщення, але в штатному режимі вони працювати не можуть», - сказав він.

Також представник «РЕМ» зазначив, що з боку Міністерства енергетики та вугільної промисловості, уряду не запропоновано комплексного (не ситуативного) вирішення проблеми погашення боргів держшахт та відновлення їх енергозабезпечення.

«Ситуація на сьогодні не вирішена. Наше підприємство знаходиться в ситуації, коли ми потураємо незаконному відбору електроенергії», - сказав він, додавши, що нещодавне рішення (рекомендація) уряду про те, що постачальник «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго» може продовжувати поставки електроенергії своїм проблемним клієнтам по вільним цінам не реалізується на практиці.

«Укрінтеренерго» відмовляється підписувати договори за вільними цінами зі всіма споживачами», - повідомив представник «РЕМ».

11:05 / 12 квітня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події