Енергозабезпечення державних вугільних шахт обмежене до мінімального рівня – ДП «РЕМ»

Державна розподільча компанія «Регіональні електричні мережі», яка забезпечує розподіл електроенергії, для державних вугледобувних шахт обмежила їх енергозабезпечення до мінімально можливого рівня у зв’язку з відсутністю оплати за надані послуги. Про це під час сьогоднішнього засідання НКРЕКП під час затвердження інвестиційної програми компанії на 2019р повідомив представник ДП «РЕМ» (прізвище уточняється).

«Ми на сьогодні вимушені забезпечити водовідведення та вентиляцію прохідок, що стосується державних вугледобувних шахт, але вони повністю обмежені у видачі вугілля, у профілакторії і таке інше… По їх (шахт – ред.) заявкам ми подаємо їм електроенергію, щоб вони могли розвантажити підземні складські приміщення, але в штатному режимі вони працювати не можуть», - сказав він.

Також представник «РЕМ» зазначив, що з боку Міністерства енергетики та вугільної промисловості, уряду не запропоновано комплексного (не ситуативного) вирішення проблеми погашення боргів держшахт та відновлення їх енергозабезпечення.

«Ситуація на сьогодні не вирішена. Наше підприємство знаходиться в ситуації, коли ми потураємо незаконному відбору електроенергії», - сказав він, додавши, що нещодавне рішення (рекомендація) уряду про те, що постачальник «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго» може продовжувати поставки електроенергії своїм проблемним клієнтам по вільним цінам не реалізується на практиці.

«Укрінтеренерго» відмовляється підписувати договори за вільними цінами зі всіма споживачами», - повідомив представник «РЕМ».

11:05 / 12 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події