«Енергогазрезерв» поставить 900 тис куб м газу для Чернівецького шляхово-експлуатаційного підприємства

18 квітня ТОВ «Енергогазрезерв» здобуло перемогу в тендері від КП «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство», на закупівлю газу обсягом 900 тис куб м. Очікувана вартість тендеру складала 14,9 млн грн (з ПДВ). Строк поставки газу розрахований до 31 грудня 2019р.

В аукціоні приймали участь 11 компаній: ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Екотехноінвест», ТОВ «Чернівцігаз збут», ТОВ «АС», ТОВ «Укргаздобич», ТОВ «Укртранссервіс-груп», ТОВ «Газпромпостач», ТОВ «Благогаз збут», ТОВ «Укр Газ Ресурс», ТОВ «Газова компанія «Інвестсервіс» та ТОВ «Торговий Дім «Сокар Україна». Після проведення аукціон та протоколу розкриття, з найкращою пропозицією у 4,49 млн грн (з ПДВ), перемогу здобуло «Енергогазрезерв». Ціна на газ складає 4,998 грн/тис куб м (з ПДВ).

Попередня закупівля газу від Чернівецького шляхово-експлуатаційного підприємства, відбулася 1 березня 2018р. Тоді перемогу в тендері з обсягом 900 тис куб м, здобуло ТОВ «Чернівцігаз збут», з найкращою пропозицією у 6,38 млн грн (з ПДВ), та ціною 7,090 грн/тис куб м (з ПДВ). Строк поставки газу був розрахований до 31 грудня 2018р.

Більше тендерів ви зможете знайти в щоденному випуску EXPRO Daily Gas та тижневому EXPRO Gas&Oil Weekly

Довідка ExPro

ТОВ «Енергогазрезерв» працює на газовому ринку з 2009р. Засновник компанії Олексій Кивенко. Товариство є провідним на газовому ринку постачання природного газу промисловим споживачам України та займає одну з лідируючих позицій серед незалежних постачальників по забезпеченню бюджетних установ та організацій. ТОВ «Енергогазрезерв» працює практично в усіх областях України та має довготривалі контракти з газовидобувними компаніями України, та імпортерами природного газу.

13:27 / 18 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події