«Енергогазрезерв» поставить 900 тис куб м газу для Чернівецького шляхово-експлуатаційного підприємства

18 квітня ТОВ «Енергогазрезерв» здобуло перемогу в тендері від КП «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство», на закупівлю газу обсягом 900 тис куб м. Очікувана вартість тендеру складала 14,9 млн грн (з ПДВ). Строк поставки газу розрахований до 31 грудня 2019р.

В аукціоні приймали участь 11 компаній: ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Екотехноінвест», ТОВ «Чернівцігаз збут», ТОВ «АС», ТОВ «Укргаздобич», ТОВ «Укртранссервіс-груп», ТОВ «Газпромпостач», ТОВ «Благогаз збут», ТОВ «Укр Газ Ресурс», ТОВ «Газова компанія «Інвестсервіс» та ТОВ «Торговий Дім «Сокар Україна». Після проведення аукціон та протоколу розкриття, з найкращою пропозицією у 4,49 млн грн (з ПДВ), перемогу здобуло «Енергогазрезерв». Ціна на газ складає 4,998 грн/тис куб м (з ПДВ).

Попередня закупівля газу від Чернівецького шляхово-експлуатаційного підприємства, відбулася 1 березня 2018р. Тоді перемогу в тендері з обсягом 900 тис куб м, здобуло ТОВ «Чернівцігаз збут», з найкращою пропозицією у 6,38 млн грн (з ПДВ), та ціною 7,090 грн/тис куб м (з ПДВ). Строк поставки газу був розрахований до 31 грудня 2018р.

Більше тендерів ви зможете знайти в щоденному випуску EXPRO Daily Gas та тижневому EXPRO Gas&Oil Weekly

Довідка ExPro

ТОВ «Енергогазрезерв» працює на газовому ринку з 2009р. Засновник компанії Олексій Кивенко. Товариство є провідним на газовому ринку постачання природного газу промисловим споживачам України та займає одну з лідируючих позицій серед незалежних постачальників по забезпеченню бюджетних установ та організацій. ТОВ «Енергогазрезерв» працює практично в усіх областях України та має довготривалі контракти з газовидобувними компаніями України, та імпортерами природного газу.

13:27 / 18 квітня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події