«Енергофінанс» запропонувало найнищу пропозицію в торгах на буріння свердловини для Regal Petroleum

12 березня в системі публічних закупівель Zakupki.prom.ua було оприлюднено учасників аукціону тендеру, оголошеного 21 лютого 2019р, представництвом  «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед»,  на виконання робіт з будівництва свердловини № 54 Свиридіського родовища.

Згідно технічного завдання, планують буріння вертикальної свердловини з проектною глибиною 5320м. Місце положення свердловини: Полтавська область, Лохвицький район. Спорудження свердловини з використанням бурового верстату вантажопідйомнісю не менше 450т з верхнім приводом (рік вибуску не раніше 2010).

Комерційні пропозиції подали 3 компанії: ТОВ «Енергофінанс», ТОВ «Спецмехсервіс», ТОВ «Бурова Компанія Укрбурсервіс». 

Учасник аукціону Цінова пропозиція, грн
ТОВ «Енергофінанс» 273 173 224,00
ТОВ «Спецмехсервіс» 289 376 766,66
ТОВ «Бурова Компанія Укрбурсервіс» 364 607 320,00

На даний момент компанії очікують остаточне рішення, щодо оголошення переможця.  

Довідка Expro:

Smart Energy (керівник: Сергій Глазунов, засновники: Пелідона Сервісез ЛТД(Кіпр), Володимир Новинський) – це група компаній нафтогазової галузі, що входить в структуру Смарт-холдингу - одно з найбільших промислово-інвестиційних об'єднань України. Також входить в п’ятірку найбільших газовидобувних компаній. Компанія об’єднує британську Regal Petroleum з активами в Полтавській області (представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і нафтогазовидобувні компанії ПРаТ«Укргазвидобуток» і ТОВ «Пром-енерго Продукт», що здійснюють свою діяльність в Харківській області.

08:00 / 17 березня, 2019