«Енергоатом» заявив про готовність виконання ПСО для населення

ДП «НАЕК «Енергоатом» готовий до виконання спеціальних обов’язків у новій моделі ринку, які дозволять забезпечити незмінний рівень цін для населення за рахунок викупу частини товарного відпуску електроенергії компанії. Про це під час круглого столу на тему «Чи бути конкурентному енергоринку з 1 липня» повідомив генеральний директор ВП «Енергоатом-Трейдинг» Сергій Бедін.

«Ми готові приймати участь в підтримці нинішнього рівня цін для населення», - сказав він, додавши, що за прогнозами компанії новий ринок не повинен призвести до росту цін як мінімум для населення і стриманому росту цін для промисловості.

За словами Бедіна, в умовах нинішньої моделі ринку ДП «Енергоринок» накопичив перед «Енергоатомом» більше 11 млрд грн боргів. На противагу цьому, в новому ринку генеруюча компанія очікує отримати ринкову ціну на електроенергію та платоспроможних трейдерів, постачальників та споживачів, які забезпечать 100% оплату.

«Кошти, отримані в новому ринку, будуть спрямовані на розвиток компанії», - сказав Бедін, навівши приклади наступних актуальних для компанії проектів: добудова ЦСВЯП, продовження строків експлуатації блоків, накопичення Фонду зняття з експлуатації блоків та можливе будівництво нових блоків.

20:05 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події