«Енергоатом» заявив про готовність виконання ПСО для населення

ДП «НАЕК «Енергоатом» готовий до виконання спеціальних обов’язків у новій моделі ринку, які дозволять забезпечити незмінний рівень цін для населення за рахунок викупу частини товарного відпуску електроенергії компанії. Про це під час круглого столу на тему «Чи бути конкурентному енергоринку з 1 липня» повідомив генеральний директор ВП «Енергоатом-Трейдинг» Сергій Бедін.

«Ми готові приймати участь в підтримці нинішнього рівня цін для населення», - сказав він, додавши, що за прогнозами компанії новий ринок не повинен призвести до росту цін як мінімум для населення і стриманому росту цін для промисловості.

За словами Бедіна, в умовах нинішньої моделі ринку ДП «Енергоринок» накопичив перед «Енергоатомом» більше 11 млрд грн боргів. На противагу цьому, в новому ринку генеруюча компанія очікує отримати ринкову ціну на електроенергію та платоспроможних трейдерів, постачальників та споживачів, які забезпечать 100% оплату.

«Кошти, отримані в новому ринку, будуть спрямовані на розвиток компанії», - сказав Бедін, навівши приклади наступних актуальних для компанії проектів: добудова ЦСВЯП, продовження строків експлуатації блоків, накопичення Фонду зняття з експлуатації блоків та можливе будівництво нових блоків.

20:05 / 16 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події