«Енергоатом» вперше отримав ліцензію на промислову експлуатацію палива Westinghouse

НАЕК «Енергоатом» вперше отримав ліцензію на промислову експлуатацію ядерного палива виробництва американської компанії Westinghouse, дана ліцензія була видана для палива, яке використовується на енергоблоці №3 Южно-Української АЕС. Про це 28 грудня повідомила прес служба НАЕК «Енергоатом».

«Нам вдалося завершити процес ліцензування і перейти з дослідно-промислової до промислової експлуатації палива Westinghouse», - заявила виконавчий директор з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки «Енергоатому» Наталя Шумкова.

Вона додала, що в процесі ліцензування палива важливу роль відіграла спільна робота американських, шведських та українських партнерів, а також Державної інспекції ядерного регулювання України, Державного науково-технічному центру з ядерної та радіаційної безпеки.

Як повідомляв ExPro, третій енергоблок Южно-Української АЕС став першим в Україні енергоблоком, який з липня 2018р працював виключно на паливі Westinghouse.

Довідка ExPro, «Енергоатом» - єдина в світі компанія, якій вдалося реалізувати проект з диверсифікації ядерного палива для реакторів радянського зразка типу ВВЕР-1000. На сьогодні, ядерне паливо виробництва Westinghouse експлуатується на енергоблоках №2, №3 ЮУАЕС та №1, №3, №4, №5 Запорізької АЕС.

11:17 / 8 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події