«Енергоатом» в липні збільшив обсяг проданої на вільному РДД е/е на 17% – до 1,61 млн МВт-год

ДП «НАЕК «Енергоатом» в липні 2020р збільшив обсяги проданої на вільному ринку двосторонніх договорів (за виключенням механізму ПСО) електроенергії на 17% в порівнянні з червнем – до 1,61 млн МВт-год. Про це стало відомо з результатів аукціонів на майданчику «Української енергетичної біржі».

В липні «Енергоатомом» було анонсовано 6 аукціонів з продажу базового навантаження, 4 з яких відбулися. Також в цьому місяці вдвічі збільшилася кількість покупців електроенергії та двічі були реалізовані обсяги на експорт «Газопостачальній компанії «Нафтогаз України».

В червні, після виходу на вільний ринок компанія анонсувала тільки три аукціони, два з яких відбулися. Загалом було продано майже 1,38 млн МВт-год ресурсу трьом металургійним заводам та «Полтавському ГЗК».

Як повідомляло агентство ExPro, 18 червня «Енергоатом» оголосив перший аукціон з продажу електроенергії за довгостроковими двосторонніми договорами у вільному ринку, а саме кінцевим великим промисловим споживачам.

18:53 / 31 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події