«Енергоатом», «Укргідроенерго» та «Укренерго» не підлягають приватизації – Кабмін

Кабінет Міністрів погодив перелік підприємств, що не підлягають приватизації, зокрема до нього потрапили – ДП «НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго» та ПрАТ «НЕК «Укренерго».

Відповідне рішення уряд прийняв на своєму засіданні 15 січня, повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Ми погодили відповідний проект закону, тепер його має розглянути і схвалити Верховна Рада», - заявив він.

Крім вищезгаданих підприємств, не підлягають приватизації: ДП «Оператор ринку», ДП «Гарантований покупець», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ДСП «Чорнобильска АЕС» та ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки». 

Даний перелік з’явився після того, як у жовтні 2019р Верховна Рада скасувала попередній перелік держпідприємств, що не підлягають приватизації.

15:27 / 15 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події