«Енергоатом» у новому ринку збільшив середню ціну проданої е/е на 24% до 70 коп/кВт-год – Недашковський

Продаж електроенергії в умовах нового ринку електроенергії, який запрацював з 1 липня, дав можливість найбільшому виробнику ДП «НАЕК «Енергоатом» збільшити середню ціну проданої електроенергії на 24% у порівнянні з тарифом, який діяв до 1 липня (56,67 коп/кВт-год), - до близько 70 коп/кВт-год.

Про це в коментарі для кореспондента ExPro під час конференції «Український ядерний форум 2019: Ядерна енергетика – стан та тенденції розвитку» повідомив президент компанії Юрій Недашковський.

«Якщо говорити про формування ціни, то 90% - це колишній тариф (навіть нижче – 56,0 копійок), а близько 11% ми продали на ринку «на добу наперед» і за рахунок того, що там ринкова ціна, в цілому ми отримали підвищення середнього тарифу. Це підвищення менше того значення, яке ми закладали у фінансовий план на друге півріччя. Ми планували, що у нас другому півріччі середній тариф складе 90,19 коп/кВт-год, а ми поки отримали близько 70 коп/кВт-год», - сказав він.

За словами Недашковського, якщо середнє значення реалізації електроенергії буде зберігатися, компанії доведеться переглянути фінансовий план і виключити частину запланованих заходів, але, незважаючи на це, перехід до роботи в умовах нового ринку президент компанії охарактеризував як крок вперед, а отримані за три дні продажів результати – як бездоганні.

«Що стосується роботи компанії у новому ринку – у нас немає проблем. Всі ті кошти, які ми запланували за три дні ми всі отримали… Якщо підсумовувати, то три дні все було дуже ритмічно», - додав Недашковський.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

10:29 / 4 липня 2019

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події