«Енергоатом» спрямує 5 млрд грн на виплату боргів перед постачальниками, зокрема перед Westinghouse

НАЕК «Енергоатом» спрямує 5,1 млрд грн, які планується отримати від ДП «Гарантований покупець» згідно настанови НКРЕКП, на погашення боргів перед постачальниками, зокрема компанії-виробнику ядерного палива Westinghouse. Про це 17 січня на своїй Facebook-сторінці повідомив т. в. о. президента компанії Петро Котін.

«Отримані кошти переважно підуть на погашення боргів перед нашими постачальниками, у тому числі - на оплату палива компанії Westinghouse», - написав він. За словами Котіна, виплата «Енергоатому» 5,1 млрд грн – це перший крок із виведення компанії із жорстких дискримінаційних умов на ринку та початок стабілізації фінансового становища.

Як повідомляло агентство ExPro, в кінці грудня 2020р НЕК «Укренерго» залучила у державних банків («Ощадбанку», «Укргазбанку» та «Укрексімбанку») 10,25 млрд грн кредиту для погашення боргу перед «Гарантованим покупцем», який виник в результаті виконання спецобов’язків. За даними «Гарантованого покупця», борг «Укренерго» перед ним станом на 5 січня становить 30,8 млрд грн.

16 січня 2021р НКРЕКП видала настанову «Гарантованому покупцю» спрямувати щонайменше половину від отриманого «Укренерго» кредиту направити на виплату «Енергоатому».

Раніше в «Енергоатомі» повідомляли, що сумарний борг компанії перед постачальниками ядерного палива та обладнання становив близько 10 млрд грн.

12:45 / 18 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події