«Енергоатом» посилив запобіжні заходи на АЕС для мінімізації розповсюдження COVID-19

ДП «НАЕК «Енергоатом» перевело на спеціальний графік роботи найбільш критичний персонал на українських АЕС для мінімізації розповсюдження коронавірусу. Про це 25 березня повідомила прес-служба компанії «Енергоатом».

«У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, спричиненою розповсюдженням коронавірусу COVID-19 контактним шляхом, серед працівників атомних станцій України визначено та переведено на спеціальний графік роботи найбільш критичний персонал, необхідний для стабільної роботи об`єктів, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави», - сказано в повідомленні прес-служби.

Оперативний персонал АЕС ізолювали, а критично важливі групи розмістили в окремих приміщеннях готельних комплексів міст-супутників АЕС. На період дії карантинних заходів для цієї категорії персоналу розробили ізольований прохід на робочі місця без контакту з іншим персоналом, а їх перевезення до проммайданчиків здійснюють за окремим маршрутом. Також цих робітників забезпечили засобами індивідуального захисту і організували постійний медичний моніторинг їхнього стану здоров’я на робочих місцях і в місцях ізоляції з документуванням результатів.

Співробітників, не задіяних у технологічних процесах, своєчасно перевели на дистанційний режим роботи.

На атомних станціях створено штаби із координації роботи з проведення карантинних, профілактичних і протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу серед працівників підприємства і взаємодії з органами місцевого самоврядування у містах-супутниках АЕС, містах розташування інших відокремлених підрозділів, м. Києва та іншими закладами, задіяними у проведенні карантинних і протиепідемічних заходів.

Усі наради перевели у режим селекторних, веб- та скайп-конференцій з електронним документообігом. Заборонені закордонні відрядження та відрядження всередині країни.

«Усі ці заходи мають уберегти критично важливий для роботи українських АЕС персонал від захворювання на коронавірус», - підсумували в компанії.

Як повідомлялося раніше, міськими радами Енергодара, Вараша, Южноукраїнська та Нетішина ухвалено рішення щодо обмеження в’їзду сторонніх осіб на територію міст-супутників АЕС. Місцевими відділами поліції спільно з ДСНС організовано роботу постів контролю.

22:34 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події