«Енергоатом» планує в липні здійснити першу поставку відпрацьованого ядерного палива на ЦСВЯП

ДП «НАЕК «Енергоатом» планує в липні 2021р здійснити першу поставку відпрацьованого ядерного палива (ВЯП) на майданчик Централізованого сховища ВЯП, яке на сьогодні готується для прийому палива.

Про це в інтерв’ю для видання «Бізнес.Цензор», яке було опубліковане 3 березня, заявив т. в. о. президента «Енергоатома» Петро Котін.

«Ми в липні здійснимо поставку на сховище перших контейнерів з відпрацьованим паливом. На станціях ми виконали повний обсяг робіт, необхідний для вивозу відпрацьованого палива. Зі станцій можна брати і везти», - сказав Котін.

Також голова компанії додав, що «Енергоатом» отримав у розпорядження ділянку залізниці довжиною 42 км «Вільча-Янів» на території зони відчуження і планує до кінця травня завершити її реконструкцію за рахунок коштів Фонду поводження з радіоактивними відходами.

«У 2021 році у нас планувалося три рейси на вивезення відпрацьованого палива в Росію. Я вже можу вам сказати, що в січні ми офіційно відмовилися від цього. Тобто, близько $ 200 млн вдасться зберегти вже в цьому році і в подальшому – щорічно», - сказав Котін.

Також Котін зазначив, що «Енергоатом» планує у травні отримати ліцензію від Державної інспекції ядерного регулювання на експлуатацію ЦСВЯП.

12:24 / 3 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події