«Енергоатом» оголосив тендер для модернізації АСКОЕ очікуваною вартістю 40,8 млн грн

ДП «НАЕК «Енергоатом» з 12 квітня по 6 травня приймає пропозиції від потенційних виконавців для проведення першого етапу модернізації автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), очікувана вартість технічного переоснащення системи обліку становить 40,788 млн грн. Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане на платформі zakupki.prom.ua.

Роботи зі встановлення, налагодження обладнання та програмного забезпечення для комерційного обліку (сервери, кластерні сховища даних, комп’ютери, лічильники та ін.) мають бути проведені на майданчиках чотирьох АЕС та в центральному офісі компанії. Проведення аукціону заплановане на 7 квітня, строки виконання робіт – до 31 грудня 2019р.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity

15:24 / 15 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події