«Енергоатом» обговорив з корейською КHNP проект будівництва нових енергоблоків потужністю 1400 МВт на РАЕС

ДП НАЕК «Енергоатом» обговорив з корейською компанією Korea Hydro & Nuclear Power (КHNP) проекти з будівництва нових енергоблоків з реактором APR-1400 (потужність 1400 МВт), на майданчику Рівненської АЕС.

Про це 11 вересня у форматі відеоконференції обговорили робоча група ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі з т.в.о. президента Петром Котіним та віце-президентами Германом Галущенком і Хартмутом Якобом з групою представників компанії Korea Hydro & Nuclear Power під керівництвом виконавчого віце-президента Сан Дон Кіма.

«Представники двох компаній обговорили перспективні проекти Енергоатома і в першу чергу – будівництво нових енергоблоків на майданчиках українських АЕС. Корейська сторона висловила зацікавленність в будівництві енергоблока з реактором APR-1400 на Рівненській АЕС, де вже виконано частину підготовчих робіт з обґрунтування вибору майданчика», - йдеться у повідомленні компанії.

Також зазначається, що у ході конференції було обговорено питання фінансування та локалізації виробництва основних компонентів реакторної установки в Україні.

Довідка ExPro, Korea Hydro & Nuclear Power Co., Ltd. – дочірня компанія Korea Electric Power Corporation (KEPCO) та найбільша електроенергетична компанія Республіки Корея, яка генерує близько 30% від сумарного виробництва електроенергії в Південній Кореї. KHNP експлуатує 24 енергоблоки АЕС сумарною встановленою потужністю 23 тис. 250 МВт. Також, KHNP має 6 атомних енергоблоків на стадії будівництва, і планує побудувати ще 4 енергоблока. Разом з KEPCO KHNP взяла участь у проекті будівництва першої в Об'єднаних Арабських Еміратах атомної електростанції Барака.

13:16 / 14 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події