«Енергоатом» не дотримується обсягів поставок е/е для потреб населення – «Гарантований покупець»

ДП «НАЕК «Енергоатом» не дотримується (самостійно зменшує) обсяг поставок електроенергії для потреб населення, які продаються на адресу ДП «Гарантований покупець» в рамках механізму ПСО.

Про це йдеться у листі «Гарантованого покупця» від 4 січня, який держпідприємство надіслало до НКРЕКП.

За даними «Гарантованого покупця», у січні 2020р «Енергоатом» продав «Гарантованому покупцю» на 19,5% (4 млн МВт-год) менше обсягу, від необхідного.

«Зазначені дії можуть призвести до непередбачуваних додаткових витрат ДП «Гарантований покупець» на суму понад 1,4 млрд грн», - йдеться у листі до комісії.

Також «Енергоатом», за даними «Гарантованого покупця», зменшив обсяг продажу у лютому на 25%, у березні-травні – на 40%. На основі цього листа, 15 січня НКРЕКП прийняла рішення перевірити «Енергоатом» на предмет дотримання законодавства, яке визначає механізм ПСО на ринку електроенергії.

15:32 / 22 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події