«Енергоатом» купує софт для торгівлі електроенергією у новій моделі ринку

ДП «НАЕК «Енергоатом» проводить тендер на закупівлю послуги очікуваною вартістю 94,3 млн грн щодо впровадження програмного комплексу для забезпечення роботи комерційного підрозділу компанії на різних сегментах нового ринку електроенергії. Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua.

Компанія приймає пропозиції від потенційних постачальників з 19 жовтня по 19 листопада 2018р, проведення аукціону заплановане на 26 грудня 2018р, сума тендерного забезпечення становить 942,7 тис грн. Строк надання послуги – до 31 грудня 2021р. Компанія-розробник програмного забезпечення має надати документи, що підтверджують її досвід, зокрема, такими документами можуть бути договори на встановлення софту класу ETRM (Energy trade and risk management) та впровадження обміну даними на базі стандартів ENTSO-E EDI (Electronic Data Interchange) замовникам енергетичного сектору.

Як повідомлялося, раніше «Енергоатом» в своїй структурі створим відокремлений підрозділ «Енергоатом-Трейдинг», який буде займатися комерційною реалізацією електроенергії у новій моделі ринку електроенергії. На сьогодні цей підрозділ очолює Сергій Бедін. Нова модель ринку передбачає наступні сегменти – ринок двосторонніх договорів, ринок «на добу наперед», внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг.

14:55 / 22 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події