«Енергоатом» купує софт для торгівлі електроенергією у новій моделі ринку

ДП «НАЕК «Енергоатом» проводить тендер на закупівлю послуги очікуваною вартістю 94,3 млн грн щодо впровадження програмного комплексу для забезпечення роботи комерційного підрозділу компанії на різних сегментах нового ринку електроенергії. Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua.

Компанія приймає пропозиції від потенційних постачальників з 19 жовтня по 19 листопада 2018р, проведення аукціону заплановане на 26 грудня 2018р, сума тендерного забезпечення становить 942,7 тис грн. Строк надання послуги – до 31 грудня 2021р. Компанія-розробник програмного забезпечення має надати документи, що підтверджують її досвід, зокрема, такими документами можуть бути договори на встановлення софту класу ETRM (Energy trade and risk management) та впровадження обміну даними на базі стандартів ENTSO-E EDI (Electronic Data Interchange) замовникам енергетичного сектору.

Як повідомлялося, раніше «Енергоатом» в своїй структурі створим відокремлений підрозділ «Енергоатом-Трейдинг», який буде займатися комерційною реалізацією електроенергії у новій моделі ринку електроенергії. На сьогодні цей підрозділ очолює Сергій Бедін. Нова модель ринку передбачає наступні сегменти – ринок двосторонніх договорів, ринок «на добу наперед», внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг.

14:55 / 22 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події