«Енергоатом» через борги з 12 лютого зменшив продаж е/е «Гарантованому покупцю»

ДП «НАЕК «Енергоатом» з 12 лютого обмежило продаж електроенергії для ДП «Гарантований покупець» на 25% у зв’язку із накопиченням непогашеної заборгованості з боку покупця. Про це 14 лютого повідомила прес-служба генеруючої компанії.

«Оскільки ДП «Гарантований покупець» порушило строки оплати та накопичило заборгованість за електричну енергію перед ДП «НАЕК «Енергоатом», з 00 год. 00 хв. 12 лютого 2020 року компанія обмежила продаж (відпуск) електричної енергії з АЕС для ДП «Гарантований покупець».

Обсяг обмеження становить лише 25% від запланованого відпуску електроенергії ДП «Гарантований покупець», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що «Енергоатом» продовжує продавати 60% обсягів для потреб ПСО, яких вистачає для задоволення потреб населення.

«Зазначене обмеження жодним чином не вплинуло на виконання «Гарантованим покупцем» обов’язку в частині продажу електроенергії постачальникам універсальних послуг для потреб населення. Постачальники універсальних послуг отримують заявлені ними обсяги електроенергії, необхідні для забезпечення побутових споживачів», - додали в компанії. «Енергоатом» готовий відновити поставки електроенергії після сплати «Гарантованим покупцем» боргів та штрафних санкцій за порушення графіку оплати.

19:00 / 14 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події