«Ендейвер» проінспектує бурильні труби для УГВ на 23 млн грн

ТОВ «Ендейвер» отримали перемогу у трьох лотах тендеру АТ «Укргазвидобування» на замовлення послуг по інспекції бурильних труб, загальною вартістю 23 млн грн (з ПДВ) Про це йдеться у повідомленні «Укргазвидобування», яке опубліковане 12 лютого в системі публічних закупівель Prozorro. Строки надання послуг до 31 грудня 2019р.

Тендер складається з трьох лотів, в кожному послуги по проведенню інспекції (дефектоскопії) бурильних труб діаметром 127мм за стандартом DS-1 в кількості 5000 шт

Основний контроль труб здійснюється по таким пунктам:

1. Контроль тіла бурильної труби

  • ВОК - візуальний оптичний контроль.
  • КЗД – контроль зовнішнього діаметру.
  • УВТСТ- ультразвукове вимірювання товщини стінки труби.
  • ЕМК 1- електромагнітний контроль 1 (тільки поперечний).
  • МПКзв- магнітно-порошковий контроль зони роботи клинів/висадки.

2. Контроль замків бурильних труб

  • ВКЗС – візуальний контроль замкових з’єднань.
  • ВК – вимірювальний контроль 2.

В аукціонах тендеру, по всіх трьох лотах, брали участь 2 компанії: Hilong Oil Service & Engineering Co., ТОВ «Ендейвер». Остання перемогла у всіх трьох лотах з кращими пропозиціями, (наведені в таблиці )

Учасник аукціону Лот№1

Лот№2

Лот №3
Hilong Oil Service & Engineering Co., Ltd(Китай) 110 545 000,00 10 818 693,83 10 818 693,83
ТОВ «Ендейвер»(Полтава) 9 613 200,00* 5 569 200,00* 7 984 800,00*

- переможець

Як повідомив Дмитро Прохоренко - менеджер із розвитку бізнесу компанії «Ендейвер», конкуренти в тендері, китайська сервісна компанія Hilong Oil Service & Engineering Co. вперше бере участь у тендері на послуги з інспектування труб, не маючи досвіду таких робіт в Україні. В той час як компанія «Ендейвер» надає дані послуги з 2012р. Потрібно відзначити, що полтавська компанія надає сервіс з інспекції та неруйнівного контролю відповідно до міжнародних стандартів, із залученням кваліфікованого персоналу та сучасного обладнання і співпрацює по даному напрямку із більшістю бурових, сервісних та газовидобувних компаній, що працюють в Україні, включаючи іноземні Exalo, Schlumberger та Beiken. Устаткування для виконання електромагнітної інспекції труб, що є одним із видів послуг по тендеру, в Україні наявне лише у кількох екземплярах. «Для можливості надання послуг всім клієнтам у зв'язку зі зростаючим попитом, нещодавно було придбано ще одну електромагнітну установку, яка буде використовуватись і для виконання робіт по даному тендеру», - сказав Прохоренко.

Довідка EXPRO:

ТОВ «Ендейвер» (керівник: Дмитро Піддубний, засновник: Володимир Василів) - полтавська нафтосервісна інжинірингова компанія, яка надає широкий спектр послуг в області буріння, капітального ремонту свердловин та поставки технологічного обладнання. Основний вид діяльності: оптова торгівля машинами і устаткуваннями для добувної промисловості та будівництва. «Ендейвер» - є переможцем 36 закупівель «Укргазвидобування» на Prozorro загальною сумою 143,8 млн грн

17:28 / 12 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події