Endevour презентує нове обладнання від NOV для проведення ловильних робіт

Сервісна компанія «Ендейвер» (Endevour) доповнила свій арсенал сучасним обладнанням для проведення ловильних робіт в нафтогазових свердловинах від виробника National Oilwell Varco (NOV). Про це повідомляється на сторінці компанії у мережі Facebook.

За повідомленням, уперше в Україну завезено овершоти серії Wide Catch Overshot, які мають значно ширший діапазон захвату, в порівняні з овешотами, які уже присутні на ринку.

В компанії відзначають, що зазначена ловильна корзина представлена овершотами серії Wide Catch Overshot, мітчиками, внутрішніми труболовками ITCO, торцевими фрезами з цільнофрезованими лопатями. Також на базі компанії додатково доступне допоміжне обладнання Fishing Jars, Intensifiers, Bumper Subs, Agitators та інше.

Як раніше повідомлялось, Endevour надає сервіс з виконання ловильних робіт, та поставки й обслуговування ловильного обладнання виробника National Oilwell Varco. Зазначений сервіс, передбачає проведення комплексу робіт від розробки плану ліквідації аварії до виконання ловильних робіт під контролем сервісного інженера.

Довідка ExPro:

ТОВ «Ендейвер» (керівник: Дмитро Піддубний, засновник: Володимир Василів) - полтавська нафтосервісна інжинірингова компанія, яка надає широкий спектр послуг в сфері буріння, капітального ремонту свердловин та поставки технологічного обладнання. Основний вид діяльності: сервісні послуги при бурінні нафтогазових свердловин.

Компанія «Ендейвер»  є переможцем 40 закупівель «Укргазвидобування» в системі Prozorro загальною вартістю 170 млн грн.

15:27 / 23 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події