Emerson поставить систему виявлення витоків з нафтопроводів «Укртранснафти» за 112,5 млн грн

Emerson Process Management (США) здобула перемогу в тендері АТ «Укртранснафта» на поставку обладнання для керування виробничими процесами, а саме комплекту апаратно-програмного комплексу - системи виявлення витоків із магістральних нафтопроводів (СВВ) вартістю 112,5 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі Prozorro 8 лютого 2021р.

Відповідно до даних технічних вимог переможець торгів повинен виконати проектування, виготовлення, постачання, монтаж та пуско-наладку СВВ на ділянках нафтопроводу «Мозир – Броди» та «Броди- Держкордон»» МН «Дружба» АТ «Укртранснафта».

Основною складовою комплекту СВВ є шафи автоматики контрольних пунктів систем телемеханіки включно із точками розташованими на вході та виході нафтоперекачувальних станцій (НПС). Загальна кількість шаф автоматики в комплексі що закуповується, налічує 66 комплектів, вони повинні бути виготовлені відповідно до проекту «Технічне переоснащення лінійної телемеханіки МН «Мозир-Броди», МН «Броди-Держкордон».

Період постачання всього комплекту обладнання зазначеного в закупівлі, до 31 грудня 2022р.

В аукціоні тендеру, який відбувся 24 грудня 2020р, брали участь дві компанії: ТОВ «Гекарс-К» та Emerson Process Management, остання з перевагою в ціновій пропозиції близько 100 тис грн перемогла.

Довідка ExPro

Emerson - велика транснаціональна корпорація, головний офіс в місті Фергюсон, штат Міссурі, (США), поєднує технологію та інжиніринг у багатьох галузях промисловості і пропонує технологічні рішення для промислових, комерційних і споживчих ринків. До складу компанії Emerson входить 235 виробничих підприємств, з них близько 155 перебувають за межами США.

14:47 / 9 лютого 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події