Електроенергія «Енергоатома» на сьогодні експортується до Молдови – топ-менеджер

Електроенергія, яку НАЕК «Енергоатом» продає на аукціонах на майданчику «Української енергетичної біржі» приватним трейдерам для її експорту за кордон, станом на середину листопада 2020р вже не постачалася в Білорусь, а експортувалася в Молдову.

Про це 17 листопада 2020р в ефірі одного із національних телеканалів повідомив віце-президент «Енергоатому» Герман Галущенко.

«На сьогодні цей обсяг вже туди (в Білорусь – ред.) не постачається, в тому числі з тими подіями, ми розуміємо, що зараз вони будуть запускати блоки (перший блок Білоруської АЕС – ред.), подивимося. Маленький об’єм на сьогодні в Молдову ми вже постачаємо», - сказав він.

За словами Галущенко, «Енергоатом» з великим очікуваннями дивиться на експорт, адже компанія має багато потужностей та можливостей для поставок електроенергії закордон.

Як повідомляло агентство ExPro, 29 жовтня «Енергоатом» на аукціоні «Української енергетичної біржі» продав на адресу компанії «Д.Трейдінг» 10,8 тис МВт-год базового навантаження для експорту за ціною 1022 грн/МВт-год з поставкою протягом листопада 2020р.

27 листопада «Енергоатом» продав цій же компанії 11,16 тис МВт-год базового навантаження за ціною 1024 грн/МВт-год з поставкою закордон протягом грудня 2020р. У перерахунку на потужність на обох аукціонах було продано лише 15 МВт потужності енергоблоку АЕС.

11:41 / 30 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події